DRUK KALENDARZY
KALENDARZE FIRMOWE NA ROK 2019

W naszej ofercie znajdziecie projektowanie oraz druk kalendarzy na nadchodzący rok 2019. Wysoką jakość oferowanych kalendarzy gwarantuje nowoczesna technologia druku. Oczywiście jakość wykonania to tylko jeden z aspektów decydujący o atrakcyjności kalendarzy. Nasz zespół graficzny przygotuje dla Ciebie i Twojej firmy projekt dzięki, któremu Twoja firma/marka będzie pozycjonować się w świadomości Klienta. Dysponujemy wieloma ciekawymi zdjęciami, możemy na Twoje życzenie wykonać fotografie Twojej firmy również z lotu ptaka tak aby Twój kalendarz przykuwał uwagę. Oczywiście, jeżeli dysponujesz własnym projektem nasza rola może ograniczyć się jedynie do druku kalendarza dla Twojej firmy. Aby ułatwić Ci realizację projektu, otrzymasz od nas specjalny szablon, który pomoże Ci zaprojektować kalendarz.

Kalendarze książkowe, kalendarze ścienne, kalendarze jednodzielne, kalendarze biurkowe oraz biuwary , pomogą Ci zachować porządek organizacyjny w ciągu dnia, nawet co do godziny. Sprawdź naszą ofertą na stronie i wybierz kalendarz odpowiedni dla Twojej firmy. Kalendarze książkowe oraz kalendarzy ściennych (np. Trójdzielne)  to doskonała forma podziękowania dla swoich pracowników i klientów, którzy korzystając na co dzień z kalendarza będą pamiętać o Twojej firmie. Kalendarze oferowane, przez nas są czytelne i zawierają wszystkie niezbędne podziały! Kalendarze reklamowe na rok 2019 rok są dostępne z wieloma dodatkami i w wielu wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Kalendarze ścienne (jednodzielne, dwudzielne, trójdzielne) to interesujący detal w każdym pomieszczeniu, dzięki któremu będziesz miał kontrole nad czasem w roku 2019. Kalendarze książkowe to najlepsze rozwiązanie dla osób, które traktują swój dzień lub tydzień zadaniowo. Kalendarze biurkowe to rozwiązanie dla osób pracujących przy biurku i w każdej chwili chcą mieć dostęp do kalendarza. Podkład na biurko to oferta dla osób, którym ciągle brakuje miejsca aby coś zapisać a jednocześnie często spoglądają na kalendarz.  Kalendarz 2019 to nie tylko firmowy gadżet ale narzędzie do utrzymania Twojej firmy/marki w świadomości klienta. Sprawdź, ile kosztują kalendarze firmowe na rok 2019!

KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2019

Kalendarz książkowy to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, będących często poza domem. Wygodny w użytkowaniu, pozwalający na zaplanowanie dnia co do godziny. Kalendarze książkowe to też doskonałą formą podziękowania. Wręcz kalendarz firmowy z logo firmy, grawerem lub personalizowany kalendarz Twojemu klientowi, lub pracownikowi. Nasze terminarze są bardzo praktyczne i poręczne, więc mieszczą się nawet w damskiej torebce. Produkowane kalendarze książkowe z naszej oferty są w różnych formatach, okładkach i wielu kolorach. Mają bardzo czytelny rozkład kalendarium: dzienne, tygodniowe lub tygodniowe z notesem. Wybierz swój ulubiony kalendarz książkowy do druku i ciesz się nim przez cały rok 2019.
Zapytaj o cenę

KALENDARZE JEDNODZIELNE 2019

Kalendarz jednodzielny na 2019 rok zaopatrzony jest w czerwone okienko do przesuwania, które nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych dla Ciebie datach. W 2019 roku możesz zdecydować się na kalendarz jednodzielny do druku z główką płaską lub wypukłą. Ciekawa grafika i logo firmy ich podkreśli indywidualny charakter. Do każdego kalendarza jednodzielnego możesz zakupić idealnie pasującą kopertę papierową lub kartonową, która ochroni kalendarz ścienny i doda mu szlachetnej elegancji.
Zapytaj o cenę

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE 2019

Każda strona w kalendarzu firmowym wieloplanszowym może zostać opatrzona pięknym, indywidualnym, zaskakującym projektem. Kalendarze możemy wydrukować aż w 5 formatach do wyboru: A2, A1, B3, B2, B1. Bez względu na rozmiar w każdym kalendarzu możesz wybrać kolor listwy lub spirali. Powiedz nam jak mamy zaprojektować Twój kalendarz wieloplanszowy, a my wydrukujemy go dla Ciebie. Każdy miesiąc może mieć zupełnie inną grafikę i kolorystykę! Czytelne kalendarium stanowić będzie uzupełnienie projektu Twojego kalendarza, które możesz sprezentować.
Zapytaj o cenę

KALENDARZE BIURKOWE 2019

Kalendarze biurkowe to całoroczna reklama Twojej firmy, dzięki której zostaniesz zapamiętany przez swoich kontrahentów. Oryginalny i ciekawy projekt z firmowym logo może uczynić produkt interesującym akcentem we wnętrzu każdego biura. Produkowane przez nas kalendarze na biurko pełnią funkcję organizera, które zawsze można mieć pod ręką. Za jego pomocą możesz organizować codzienne spotkania oraz notować istotne wiadomości. Kalendarz biurkowy to solidny i praktyczny upominek, który posłuży Ci i Twoim klientom przez cały rok. W zależności od typu kalendarium: roczne, miesięczne lub tygodniowe, kalendarze biurkowe na rok 2019 mają różne wymiary.
Zapytaj o cenę

BIUWARY, PODKŁADY NA BIURKO 2019

W naszym sklepie znajdziesz również podkłady na biurko na rok 2019, z indywidualną grafiką, którą zaprojektujemy i wydrukujemy specjalnie dla Ciebie. Biuwar to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają mieć dużo miejsca na dodatkowe zapiski. Logo firmy, dane kontaktowe oraz ciekawe hasła reklamowe nie pozwolą twojemu klientowi zapomnieć o tobie przez cały okres użytkowania. Podkład na biurko to piękna forma podziękowania oraz zachęcenia do dalszej współpracy. Do wyboru masz biuwar w formacie A3 , A2 , B3 czy B2 , mający 26 lub 52 karty, klejone wzdłuż dolnej krawędzi lub górnej, całość oparta na sztywnym kartonie. Zamiast zapisywania ważnych wiadomości w notesie lub licznych karteczkach skorzystaj z podkładu na biurko, który jest stworzony do codziennego użytku!
Zapytaj o cenę

Podziel się

Kalendarze firmowe 2019
Oceń ten artykuł

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o