Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Dwór Gdański
Pozycjonowanie daje przewagę nad konkurencją

Założenie strony internetowej to zaledwie początek drogi. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania daje gwarancję dotarcia do 97% użytkowników internetu, którzy korzystają z wyszukiwarki Google. Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie stron www? To szereg złożonych działań, które mają na celu podniesienie pozycji Twojej witryny w wyszukiwarkach. Przeprowadzone w sposób umiejętny dają długotrwałe efekty, które gwarantują Ci przewagę nad konkurencją.

Pozycjonowanie to proces ciągły  i indywidulany, na który składa się optymalizacja strony, monitoring działań konkurencji, reakcje na zmiany algorytmów wyszukiwarek.

 

Pozycjonowanie stron internetowych Nowy Dwór Gdański

Jakie działania składają się na pozycjonowanie strony www?

 

Wybór odpowiednich słów kluczowych
Aby Twoja oferta trafiła do jak najszerszego grona odbiorców, należy wiedzieć czego szukają potencjalni klienci. Frazy wpisywane w Google to poniekąd klucz do sukcesu. Należy sprawdzić, które słowa kluczowe wyszukiwane są najczęściej i generują największy ruch na stronie www.
Nasi specjaliści przeanalizują Twoją stronę www oraz pomogą dobrać frazy najczęściej wyszukiwane przez internautów.

Optymalizacja strony
Zanim zaczniemy podbijać wysokie pozycje SERP (Search Engine Results Page) musimy sprawdzić czy Twoja strona www jest na to gotowa. Przygotowanie witryny do procesu pozycjonowania to etap, na którym sprawdzamy jakość tekstów oraz elementów nie widocznych dla internautów. Aby strona www była ‚widoczna’ dla robotów google należy zwrócić uwagę tytuły, nagłówki oraz tagi.

Treść czyli content
Na podstawie wykonanego wcześniej audytu nasi copywriterzy przygotują treści na Twoją stronę. Teksty zostaną odpowiedni ‚nasycone’ słowami kluczowymi, które wybraliśmy wspólnie w pierwszym etapie. Pamiętaj: dobry content to znak dla google, że Twoja strona jest atrakcyjna dla internautów i należy ‚pokazać’ ją na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Analiza konkurencji
Nie da się osiągnąć sukcesu nie znając konkurencji. Analiza rynku pozwoli nam poznać działania firmy, która znajduje się (jeszcze) przed Tobą w Google. W zależności od tego jakie działania podejmowała konkurencja aby zająć obecną pozycję opracujemy plan oraz strategię, która pozwoli Tobie ją wyprzedzić.

Link Building
Pozycjonowanie to nie tylko działania on-site (na stronie) ale również off-site (poza nią). Jedynie doświadczeni pozycjonerzy wiedzą jak zbudować silny profil linków. Nieumiejętne działania w tym obszarze mogą dotkliwie zaszkodzić pozycji Twojej strony a nawet doprowadzić do jej zniknięcia z Google.

Monitoring
Profesjonalne wdrożenie wymienionych etapów daje satysfakcjonujące efekty, które należy stale monitorować. Codziennie sprawdzamy pozycje Twojej strony abyś to mógł zająć się obsługą  nowych klientów, którzy pojawią się po osiągnięciu wysokiego miejsca w Google. Dzięki naszemu narzędziu do monitorowania pozycji Ty również będziesz miał dostęp do tych informacji.

Reakcja na zmiany
Google nieustannie zmienia swoje algorytmy, które mają dostarczyć internautom najlepsze treści. Zmiany wprowadzane są na tyle dynamicznie, że Twoja strona www praktycznie codziennie może znaleźć się na innej pozycji.

Zapytaj o ofertę