Prowadzenie fanpage, Prowadzenie Facebooka Sierakowice | Agencja Reklamowa
Nie ma Cię na Facebooku - nie istniejesz.

Prowadzenie fanpage w Sierakowicach to szereg działań opartych o długo lub krótko falową strategię, które mają na celu zwiększenie zasięgu firmy w sieciach społecznościowych. Po przez kreowanie atrakcyjnych dla społeczności fanów postów, wpływamy na świadomość marki oraz przywiązanie do produktu. Kluczem do sukcesu, obok dobrze opracowanej strategii jest konsekwencja, dlatego działania w social media powinny być zaplanowane z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Nie ma Cię na Facebooku – nie istniejesz

To hasło stało się niemal ideologicznym wyznaniem współczesnego człowieka. Aż 13,5 miliona osób tylko w Polsce korzysta z samego Facebooka, nie wspominając o pozostałych portalach społecznych. Brawurą jest pomijanie środków typu social media w akcjach marketingowych. To jakby od razu odciąć się od kilkunastu milionów potencjalnych klientów. Ten model mediów jest zbyt ogromny, by go bagatelizować. Dlatego zajmujemy się prowadzeniem kampanii w sieciach społecznościowych, ukierunkowanych na zwiększenie zasięgu firmy.

 

Jak działamy?

Nie ma gotowej recepty na sukces na facebooku, dlatego nie znajdziesz tu cennika prowadzenia fanpage lub kampanii na instagramie. Opiekę nad Twoją firmą obejmujemy po szczegółowym rozpoznaniu Twoich potrzeb, celów marketingowych oraz grupy odbiorców.

 

Nasze działania zaczynają się od analizy Twojej firmy oraz branży, w której działa. Dzięki zebranym, na tym etapie, informacją poznajemy silne oraz słabsze strony firmy, co pozwala nam przygotować nam jasny i spójny komunikat, który wysyłać będziemy do potencjalnych klientów?

 

Kim jest ten słynny „potencjalny klient” ? Na to pytanie staramy się znaleźć odpowiedź w kolejnym etapie naszych działań. Trafne określenie adresatów Twoich usług pozwala nam zbudować atrakcyjny content (treść), który będzie wzbudzał pozytywne emocje i sprawi, że użytkownicy sieci zechcą dzielić się nim ze znajomymi.

 

Skoro wiemy już dla kogo będziemy tworzyć treść, należy stworzyć do niej ‚opakowanie’. Spójna kreacja graficzna sprawi, że Twoja firma będzie rozpoznawalna w Social Media. Jedną z naszych specjalności są animacje reklamowe, które cieszą się ogromnymi zasięgami na facebooku.

 

Kontakt z fanami jest niezwykle ważnym elementem każdej kampanii. Nie da się efektywnie prowadzić fanpage na Facebooku nie zachowując stałego kontaktu z odbiorcami. Szybka reakcja na pytania oraz komentarza skutkuje większym przywiązaniem klienta do firmy.

 

Analiza i wnioski to stały element kampanii w sieciach społecznościowych. Codziennie przybywa profili na Facebooku oraz Instagramie algorytmy nie pozwalają aby ‚walle’ fanów zostały zalane przez treści sprzedażowe, więc starają się ograniczać widoczność postów z profili firmowych. Dlatego nie da się korzystać z jednej strategii przez długi okres czasu.

 

Dlaczego warto?

  • Kampanie wizerunkowe – za pomocą przeanalizowanych strategii tworzymy pozytywny obraz firm w social mediach
  • Zwiększanie świadomości marki – pracujemy na rozpoznawalność Twojej firmy
  • Wyniki – analizujemy statystyki i modyfikujemy działania tak, by były jak najbardziej owocne
  • Kampanie płatne – zoptymalizowane i ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców
  • Prowadzenie facebooka, prowadzenie fanpage dostosowane do Twojej branży
Zapytaj o ofertę